Gotowe spółki Kraków

Kupno udziałów w spółce z o.o.

Prowadzenie działalności gospodarczej w wielu wypadkach obywa się w formie spółki z o.o.. Jest to obecnie najbardziej popularna i atrakcyjna forma do prowadzenia działalności gospodarczej. Jednak mimo to jej założenie jest bardzo trudne. Powodem jest rejestracja w KRS, która w przypadku większości spółek jest bardzo skomplikowana. Z tych przyczyn wiele przedsiębiorców zamiast samodzielnie rejestrować spółkę, decyduje się ją zakupić.

Zakup spółki z o.o. następuje poprzez kupno wszystkich udziałów w istniejącej spółce z o.o.. Taka sytuacja powoduje, że rozpoczęcie działalności w formie spółki z o.o. jest nie tylko łatwiejsze, lecz także szybsze. Zakupując gotową spółkę z o.o. wystarczy oprócz nabycia udziałów, dokonać zgłoszenia zmian danych do KRS. Te dwa najważniejsze etapy znacznie zmniejszają obowiązki związane z rozpoczęciem własnego biznesu.

Kupno udziałów w spółce z o.o. odbywa się poprzez sporządzenie umowy zakupu. Jej sporządzenie wystarczy, aby spółka z o.o. była Twoja. Skontaktuj się z nami!