Gotowe spółki Kraków

Kupno spółki z 2012 roku z Krakowa

Jeżeli rozpoczynasz działalność gospodarczą i planujesz pozyskanie kredytu, pożyczki czy dotacji, warto pomyśleć o zakupie spółki założonej w 2012 roku. Dlaczego warto kupić spółki z stażem?

Spółki z stażem to firmy, które zostały już zarejestrowane w KRS. Posiadają wszystkie niezbędne dokumenty oraz numery identyfikacyjne, lecz nie prowadzą działalności. Gotowe spółki z stażem zostały zarejestrowane kilka lat lub kilka miesięcy temu. Ich staż działalności pozwala ukazać przedsiębiorstwo bardziej wiarygodnym, do pozyskania dofinansowania czy spłaty kredytu.

Spółki z 2012 roku nie posiadają żadnych zobowiązań, nawet jeżeli mają staż działalności. Dlatego też ich nabycie jest nie tylko korzystne, ale bezpieczne. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o jakiekolwiek długi, gdyż spółki nie prowadziły działalności, a nasza firma daje gwarancję braku zobowiązań.

Kupno spółki z 2012 roku to doskonała okazja. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą stażowych spółek z Krakowa zapraszamy do kontaktu.