Gotowe spółki Kraków

Kupno spółki rocznej

Gotowa spółka w bardzo wielu przypadkach kojarzy się tylko z zadłużeniem i nieopłacalnością. Jest to jednak błędne skojarzenie. Gotowe spółki oferowane przez naszą kancelarię to w pełni założone podmioty gospodarcze posiadające czystą historię finansową potwierdzoną notarialnie oraz komplet dokumentów będący dowodem na zrealizowanie wszystkich formalności rejestracyjnych.

Zakup spółki posiadającej staż jest idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy myślącego przyszłościowo! Spółki ze stażem są coraz częściej nabywanymi podmiotami ze względu na czysty staż bez jakichkolwiek obrotów i zobowiązań. Spółka ze stażem zwiększa Twoje szanse na udzielenie wsparcia pieniężnego w formie dotacji bądź kredytu bankowego.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który w czasie rozpoczynania działalności gospodarczej będzie potrzebował zastrzyku pieniędzy, to już chyba wiesz skąd go weźmiesz! Rozwiązaniem są gotowe stażowe spółki, z którymi uzyskanie dotacji czy zaciągnięcie kredytu jest znacznie łatwiejsze.

Sprawdź ofertę i prowadź działalność!