Gotowe spółki Kraków

Kupno spółki, która nie rozpoczęła działalności

Zakup gotowych spółek staje się rozwiązaniem z którego korzysta coraz więcej osób. Niestety procedury rejestracyjne większości firm są tak skomplikowane, trudne i czasochłonne, że opłaca się skorzystać z pomocy specjalistów w zakładaniu firm lub kupić już gotowe spółki.

Zakup gotowej spółki wiąże się z wieloma obawami. Dotyczą one zobowiązań kupowanych firm, które mogłyby obciążyć nabywcę nowej spółki. Nie ma się jednak czym martwić, wszystkie spółki kupowane od wiarygodnych firm, nie posiadają zobowiązań. Większość oferowanych firm to spółki, które wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Kupno spółki, która nie rozpoczęła działalności zapewnia o braku jakichkolwiek zobowiązań.

Kupując spółkę można zdecydować się również na zakup spółki, która została zarejestrowana dłuższy czas temu np. rok temu lub kilka miesięcy. Takie spółki chociaż mogą być podejrzewane o posiadania długów, nie koniecznie je posiadają. Zostały zarejestrowane dużo wcześniej, lecz do tego czasu nie prowadziły działalności.

Kupno spółki, która nie rozpoczęła działalności jest jak najbardziej bezpieczne, nawet jeżeli oferowana spółka posiada staż działalności.