Gotowe spółki Kraków

Kupno spółki 2017

Przedsiębiorcy pragnący szybko rozpocząć prowadzenie własnego biznesu, bardzo często decydują się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego. Gotowa spółka to jednostka w pełni przygotowana do poprowadzenia pod sobą firmy. Jest zarejestrowana we wszystkich niezbędnych urzędach, co potwierdzają numery NIP, KRS, REGON, a także opcjonalnie VAT.

Kupno spółki z 2017 roku oprócz możliwości szybkiego startu zapewnia pełne bezpieczeństwo. Jako iż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, jej właściciel nie musi obawiać się o konsekwencje wynikłe z jej wcześniejszej aktywności.

Pragnąc zwiększyć swoje szanse na pozyskanie wsparcia finansowego w formie kredytu lub dotacji, warto zdecydować się na zakup czystej spółki, jednakże z dłuższym stażem. Czyste spółki stażowe to podmioty, które przede wszystkim są o wiele bardziej wiarygodne niż nowopowstałe jednostki. Tym samym instytucje wsparcia finansowego chętniej swoją pomoc przekażą właśnie im. Bierna aktywność na rynku minimalizuje natomiast ryzyko związane z rozpoczynaniem swojej działalności.