Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Poznań

Dlaczego zakup gotowej spółki jest szybszy i wygodniejszy niż zakładanie firmy od zera? Jest to m.in. możliwość w ciągu już jednego dnia rozpoczęcia pierwszych działań na rynku – przedsiębiorstwo zostało już wcześniej utworzone i zarejestrowane, a także wyposażone w numery identyfikacyjne KRS, NIP i REGON, dzięki czemu właściciel takiego podmiotu gospodarczego może w legalny i bezpieczny sposób prowadzić działalność.

Klient podczas dokonywania transakcji nie musi się niczym przejmować – to firma zajmuje się całą procedurą, formalnościami, a także dokonywaniem modyfikacji np. w postaci zmiany siedziby firmy, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Jakie korzyści otrzymuje nabywca gotowego podmiotu gospodarczego? Możliwość założenia konta bankowego, szeroki zakres przedmiotu działalności do wyboru, a także elastyczność w działaniu, ponieważ działalność wyposażona jest w niezbędne pozwolenia i licencje.

Przyszły właściciel biznesu nie musi martwić się o adres, pod jakim zarejestruje firmę, ponieważ do wyboru ma przedsiębiorstwa o atrakcyjnych lokalizacjach w centrum dużych miast – Kraków, Warszawa, Poznań czy Łódź.