Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Lublin

Rejestracja spółki sposobem tradycyjnym może trwać od kilku dni do nawet kilku tygodni – w zależności od sądu rejestrowego, błędów we wnioskach czy braku znajomości obowiązujących przepisów i regulacji prawnych. Przedsiębiorca, który posiada określony pomysł na biznes, może ze względu na czasochłonną i żmudną procedurę zniechęcić się do rozpoczęcia działalności.

Alternatywą więc dla samodzielnego uzyskiwania wpisów przez wnioskodawcę jest zakup gotowej spółki. Działalność została utworzona przez podmioty zewnętrzne, wyposażona w numery identyfikacyjne NIP i REGON oraz zgłoszenie do VAT. Zaletą tej usługi dla Klienta jest oszczędność czasu, możliwość rozpoczęcia pierwszych czynności już w dniu zakupu, szeroki zakres PKD, z którego skorzystać może przedsiębiorca, a także ułatwienie w otrzymaniu dotacji czy dofinansowania, jeżeli spółka będzie posiadać określony staż.

Zakup przedsiębiorstwa jest także dobrą inwestycją, ponieważ w dzisiejszych czasach ważne jest, aby osoba mogła zoptymalizować koszta, a następnie przeznaczyć je na rozwój firmy.