Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Łódź

Jeżeli jesteś osobą, która chce błyskawicznie rozpocząć działalność lub dokonać inwestycji to najlepszą decyzją w tym przypadku jest zakup gotowej spółki.

Możliwość już w dniu zakupu dokonywania pierwszych czynności i transakcji, wystawiania faktur, zawierania umów przyciąga do siebie coraz większą liczbę zwolenników.

Gotowy podmiot gospodarczy założony został w celu dalszej odsprzedaży – od czasu rejestracji nie prowadził żadnego rodzaju działalności ani operacji, nie ma podpisanych umów i jest wolny od zobowiązań.

Ponadto, przedsiębiorstwo posiada wszystkie niezbędne numery KRS, NIP, REGON, a także na życzenie Klienta wpis do VAT, szeroki zakres PKD oraz siedzibę w prestiżowej lokalizacji.

Sprzedaż polega na przeprowadzeniu transakcji w biurze lub w drodze korespondencyjnej, w zależności od możliwości i wygody Klienta.

Firma zajmuje się całym przebiegiem sprzedaży, przekazaniem dokumentacji oraz poświadczeniem od notariusza, że usługa jest w pełni legalna i bezpieczna, a jednostka gospodarcza czekała w tzw. “uśpieniu” na potencjalnego klienta.