Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Katowice

Zawiłość polskiego kodeksu spółek, czasochłonny i żmudny proces rejestracji, błędy w formularzach i dokumentach powstałe w wyniku zmiany w przepisach i regulacjach – to tylko niektóre wady, które mogą powstać jeżeli przedsiębiorca podejmie się samodzielnego rejestrowania podmiotu gospodarczego. Alternatywną możliwością, która jest zarówno prostsza, wygodniejsza i szybsza może być zakup gotowego przedsiębiorstwa. Spółki mają sporządzony statut w formie aktu notarialnego, numery identyfikacyjne NIP i REGON, szeroki zakres PKD oraz licencję i pozwolenia, a jeżeli klient potrzebuje działalność stażową, to również określony czas trwania.

Firmy, które świadczą usługę sprzedaży jednostek gospodarczych posiadają szeroki i bogaty zakres podmiotów, spośród których klient może wybrać biznes, który będzie najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Kupując działalność gospodarczą nabywca może zoptymalizować koszta, ponieważ w wyniku zakupu ma możliwość odliczenia niektórych należności finansowych – np. opłaty wynagrodzenia kancelarii za sporządzenie statutu w formie aktu notarialnego.