Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Bydgoszcz

Jaka jest główna różnica między gotową spółką, a podmiotem gospodarczym, który został założony samodzielnie przez osobę?

W pierwszym przypadku Klient w ciągu jednego dnia dokonał zakupu przedsiębiorstwa wyposażonego w numery identyfikacyjne NIP i REGON oraz wpis do VAT, opłaconym kapitale zakładowym, posiadającym szeroki zakres PKD, a w niektórych przypadkach również określony staż.

Natomiast przedsiębiorca, który sam przeprowadził całą procedurę uzyskania wpisów posiada tą samą formę działalności, ale musiał przejść przez czasochłonny i żmudny proces, a ponadto zanim otrzymał numery potrzebne do rozpoczęcia pierwszych czynności na rynku musiał czekać nawet kilka dni.

Jeżeli więc również chcesz zacząć prowadzić firmę i masz dylemat w jaki sposób zacząć, to zastanów się, czy Twój pomysł na biznes powinien być zrealizowany jak najszybciej, czy może nie przeszkadza Ci szereg formalności i procedura od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Gotowe spółki z siedzibą w wielkich miastach – Kraków, Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz są prestiżowym, legalnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla każdej osoby, która ceni sobie czas i wygodę.