Gotowe spółki Kraków

Kupno spółek Białystok

Jeżeli podjąłeś już decyzję o założeniu spółki to pewnie w pierwszej kolejności stwierdziłeś, że musisz samodzielnie zarejestrować podmiot gospodarczy.

Przedsiębiorca nie ma jednak obowiązku przechodzenia przez czasochłonny, żmudny i trudny proces uzyskiwania wpisów, ponieważ może skorzystać z prostszego rozwiązania w postaci zakupu działalności od profesjonalnej firmy.

Jednostka gospodarcza została założona przez podmiot zewnętrzny, aby czekać w zawieszeniu na potencjalnego Klienta – nie jest obciążona umowami ani nie prowadzi żadnego rodzaju działalności. Wyposażona w numery NIP i REGON, a także wpis do VAT może rozpocząć prowadzenie pierwszych działań już w dniu zakupu.

Firma, która świadczy usługę sprzedaży przedsiębiorstw zajmuje się całą procedurą i formalnościami – jako przyszły właściciel nie musisz się o nic martwić, ponieważ jest to w pełni legalne i bezpieczne rozwiązanie.

Klient w całym procesie musi jedynie wybrać formę organizacyjno-prawną oraz złożyć podpis na umowie kupna-sprzedaży w celu potwierdzenia transakcji. W momencie przekazania dokumentów nabywcy staje się on pełnoprawnym właścicielem podmiotu, może więc w tym samym dniu już nabywać nieruchomości, zawierać umowy i wystawiać faktury.