Gotowe spółki Kraków

Kupno czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z popularnych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest spółką kapitałową, działa na zasadach Kodeksu Spółek Handlowych.

Gotowe spółki są często kupowane przez przyszłych przedsiębiorców, ponieważ zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie trzy dni. Kupiona spółka jest gotowa do prowadzenia działalności. Tradycyjna rejestracja spółki w tej formie może trwać nawet kilka tygodni, wystarczy jeden błąd w dokumencie, a cały proces rejestracyjny trzeba będzie powtarzać.

Kupno czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest znacznie korzystniejsze. Oferowane spółki są całkowicie czyste, nie posiadają żadnych zobowiązań, ani historii operacji gospodarczych. Mają kompletną dokumentację oraz nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Jesteś zainteresowany zakupem czystej spółki z o.o.? Skontaktuj się z nami – posiadamy gotowe spółki zarówno nowe jak i te posiadające staż kilkumiesięczny i kilkuletni.