Gotowe spółki Kraków

Kupno czystej spółki kapitałowej

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na rozpoczęcie działalności gospodarczej stają przed wyborem ” jak założyć spółkę?”. Mogą bowiem zrobić to na dwa podstawowe sposoby.

Jednym z nich jest tworzenie spółki od podstaw. Wybierając jednak tą opcję, trzeba liczyć się z tym, że wymaga ona więcej czasu. Wiąże się to bowiem z koniecznym wpisem w KRS. Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym to czasochłonny proces…

Przedsiębiorcom, którym zależy na czasie zaleca się rozwiązanie jakim jest kupno gotowej, czystej spółki kapitałowej. Dzięki temu, że jest ona już wcześniej zarejestrowana, zyskujemy wiele cennego czasu. Działać możemy już następnego dnia po zakupie spółki. Gotowa spółka to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Znajdą się jednak osoby, które z nieufnością podchodzą do tej kwestii. Dlaczego? Otóż można by zadać pytanie: czy taka gotowa spółka nie posiada czasem niechcianych zadłużeń? Skądże znowu! Jest ona czysta! Oznacza to, że nie posiada historii gospodarczej. Niemożliwe są więc jakiekolwiek zobowiązania finansowe.

Jeśli więc jesteś zainteresowany kupnem gotowej, czystej spółki, zgłoś się do nas! Doradzimy i podamy pomocną rękę. Zachęcamy!