Gotowe spółki Kraków

Kupię spółki z oo

Wielu potencjalnych przedsiębiorców szuka rozwiązania, które pozwoli im ograniczyć niedogodności związane z tradycyjną rejestracją spółki z o.o. do minimum. Możliwość taką daje kupno gotowej spółki.

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwać może nawet kilka tygodni. Dodatkowo wiąże się z koniecznością dopełnienia szeregu formalności w kilku urzędach. Kupując gotową jednostkę w przeciągu jednego dnia otrzymujesz podmiot w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność, a więc zarejestrowany w poszczególnych urzędach, czego potwierdzeniem są numery NIP, KRS i REGON, wyposażony w kapitał zakładowy oraz umowę. Podpisanie umowy będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Zapewniamy czyste spółki przygotowane do natychmiastowej aktywności na rynku. Nie zwlekaj zatem i zadzwoń do nas już dziś. Nasi konsultanci przedstawią szczegóły naszej oferty, a także odpowiedzą na wszystkie pytania.