Gotowe spółki Kraków

Kupię spółkę handlową

Coraz częściej możemy spotkać się w internecie z ogłoszeniem typu „kupię spółkę handlową”. Niewielu z nas jednak wie o co dokładnie chodzi. Czym jest spółka handlowa? Jak można takową kupić?

Spółka handlowa to nic innego jak forma prawna współdziałania w celu zarobkowym co najmniej dwóch podmiotów w rozumieniu prawa cywilnego, powstająca na skutek zawarcia właściwej umowy uregulowanej przepisami prawa handlowego. Wyróżniamy dla rodzaje spółek prawa handlowego. Są to spółki osobowe i spółki kapitałowe. Należy zwrócić uwagę na to, że każda spółka handlowa powinna zostać wpisana do rejestru handlowego, który prowadzony jest przez sądy gospodarcze.

„Kupię spółkę handlową” – zainteresowany? Kontaktując się z nami poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pomożemy Ci podjąć najrozsądniejszą decyzję, która będzie w pełni bezpieczna dla Ciebie i Twojej firmy. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów. Wejdź na drogę do sukcesu poprzez zakup gotowej spółki.