Gotowe spółki Kraków

Kupię roczną spółkę

Liczne grono osób decydujących się na założenie własnej działalności gospodarczej zastanawia się nad zakupem gotowej spółki. Powodem tego jest najczęściej skomplikowany oraz czasochłonny proces rejestracyjny.

Zakup gotowej spółki umożliwia znaczne skrócenie czasu rozpoczęcia działalności gospodarczej. Wystarczy zaledwie kilka dni na to, aby zakupić spółkę i dokonać zmian jej danych w KRS. Sytuacja ta ma wiele korzyści, gdyż można znacznie szybciej zacząć zarabiać.

Zakup gotowej spółki to także wygoda, ponieważ nie trzeba samemu zajmować przeprowadzaniem rejestracji, a związku z tym przygotowywać, sporządzać oraz składać wielu dokumentów. Korzyści przynieść może również zakup spółki z rocznym stażem. Może być to przydatne, jeżeli jednostka chciałaby pozyskać kredyt. Wtedy dłuższy okres funkcjonowania będzie mile widziany przez banki. Jednak mogą pojawić się obawy dotyczące tego czy takie przedsiębiorstwo nie posiada długów. Nie trzeba się martwić, zapewniamy że, tak nie jest mimo tego, że spółka istnieje już rok.

Zainteresowanych nabyciem gotowej spółki z rocznym stażem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.