Gotowe spółki Kraków

Kupię istniejącą spółkę z o.o.

Rozpoczynając działalność gospodarczą należy pamiętać o konieczności wpisania jej do KRS. Wtedy spółka zyska osobowość prawną. Rejestracja jest jednak procesem czasochłonnym, wymagającym wielu formalności. Przedsiębiorcom często zależy na czasie. Jest dla nich rozwiązanie!

Zakup istniejącej już, gotowej spółki pozwoli Ci rozpocząć swoją działalność praktycznie natychmiast, ponieważ jest ona już zarejestrowana. Zaoszczędzisz w ten sposób cenny czas. Spółka taka jest też zazwyczaj czysta. Co to znaczy?

Czysta spółka nie ma historii gospodarczej. Dzięki temu po zakupie możesz ją kształtować od podstaw według własnych potrzeb i oczekiwań. Spółka ze stażem daje nam również większą szansę na pozyskanie kredytu. Ważne jest, by wybrać odpowiednią spółkę. Przyda się w tym celu fachowiec, który nam doradzi.

Nasza firma oferuje zarówno profesjonalną pomoc w kupnie, wyborze działalności gospodarczej, jak i przeprowadzenie przez proces rejestracji spółki od podstaw. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!