Gotowe spółki Kraków

Kup spółki z o.o.

Chcesz w szybkim czasie oraz bez zbędnych formalności rozpocząć własną działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jest zakup gotowej spółki.

Coraz bardziej wśród polskich przedsiębiorców rozpowszechnia się kupowanie założonych już spółek. Spółki, które oferowane są przez firmy, zajmujące się ich zakładaniem, posiadają kompletną dokumentację. Nadane mają numery NIP, REGON, KRS, a także VAT i VAT-UE.

Zakup spółki pozwala na rozpoczęcie działalności w szybkim czasie, bo już po 2-3 dniach, kiedy dopełnione zostaną wszystkie formalności. Oferowane czyste spółki nie posiadają historii gospodarczej, ani zobowiązań. Mogą za to posiadać kilkumiesięczny bądź kilkuletni staż. Zakup spółki stażowej jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby starać się o kredyt na rozwój działalności lub dotację.

Oferujemy gotowe, czyste spółki na sprzedaż. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się sprzedażą spółek z o.o. – skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy.