Gotowe spółki Kraków

Kup spółkę z o.o. z półrocznym stażem

Spółka z o.o. to najlepsza forma przedsiębiorstwa dla wielu osób, które rozpoczynają w dzisiejszych czasach działalność gospodarczą. Wybór takiej formy umożliwia w pełni ograniczenie odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki, a poprzez to powoduje, że prowadzenie działalności jest znacznie bezpieczniejsze. Spółka z o.o. ma również wadę. Jest nią między innymi trudny proces rejestracji. Co można zrobić by prowadzić spółkę z o.o., ale nie zajmować się jej rejestracją?

Aby zmniejszyć trudności z zakładaniem działalności w formie spółki z o.o. warto zdecydować się na zakupienie gotowej spółki z o.o. Spółka taka nie posiada żadnych zobowiązań pomimo tego, że jest już zarejestrowana. Posiada natomiast wszelkie dokumenty rejestracyjne oraz numery identyfikacji podatkowej i statystycznej – NIP i REGON oraz numer KRS.

Zakup spółki z o.o. ułatwia założenie działalności gospodarczej, lecz nie jest to jedyna zaleta. Spółki z o.o. mogą posiadać także staż dzięki temu, że zostały wcześniej zarejestrowane. Ta cecha może wyjątkowo pomóc w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.