Gotowe spółki Kraków

Kup spółkę z o.o. z 12 miesięcznym stażem

Interesują Cię stażowe spółki? Przedsiębiorstwa założone już jakiś czas temu są wyjątkowo korzystne na przyszłość. Kupując spółkę stażową automatycznie kupujemy zwiększone szanse na pozyskanie kredytu czy dotacji. Komisje przyznające wsparcia finansowe z pewnością spojrzą na Ciebie przychylniejszym okiem, jeśli Twoja firma istnieć będzie już od roku czy dwóch.

Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno roczne spółki, jak i te dopiero co założone. To jaką wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i preferencji. Jeśli jednak nie jesteś pewny, jaka firma byłaby dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci profesjonalnych porad.

Dlaczego warto kupić gotową spółkę? Dzięki możliwości ominięcia wszelkich urzędowych procesów zyskasz wiele cennego czasu! Z kupnem spółki uwiniesz się w 48 godzin, jeśli tylko wybierzesz współpracę z naszą firmą. Na twojej głowie pozostaje jedynie ustalenie szczegółów i złożenie podpisów. Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon!