Gotowe spółki Kraków

Jak szybko założyć firmę

Często zadawanym przez osoby pragnące rozpocząć prowadzenie własnego biznesu jest pytanie o to w jaki sposób szybko założyć firmę. Proces zakładania własnego przedsiębiorstwa w tradycyjny sposób nie jest szybki ani łatwy. Istnieją jednak sposoby umożliwiające przyspieszenie tego procesu. Jest to między innymi możliwość zakupu gotowej spółki.

Gotowa spółka to przedsiębiorstwo, które przeszło już proces rejestracji. Posiada więc wszystkie dokumenty do tego, aby móc prowadzić działalność gospodarczą. Ma nadany NIP oraz REGON oraz ewentualnie jest zgłoszona jako płatnik VAT. Dzięki temu, aby rozpocząć prowadzenie takiej spółki wystarczy spisać umowę potwierdzającą jej zakup oraz uiścić opłatę. Po tych czynnościach spółka ma nowego właściciela. Musi on tylko dokonać niezbędnych zmian danych. Proces ten jest znacznie szybszy w porównaniu do samodzielnego zakładania firmy.

Odpowiedzą na pytanie jak szybko założyć własną firmę może być zakup gotowej spółki. Chętnych do nabycia takiego przedsiębiorstwa zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.