Gotowe spółki Kraków

Jak najłatwiej założyć spółkę?

Wiele osób zastanawia się jak najłatwiej założyć spółkę. Tradycyjna rejestracja niestety jest procesem czasochłonnym i problematycznym. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia kilku instytucji oraz uzupełnia wielu wniosków i formularzy.

Wirtualna rejestracja skraca ten proces do zaledwie jednego dnia. Wnioski wypełniamy na podstawie zamieszczonych wzorców, a następnie przesyłamy je do urzędów drogą elektroniczną. Aby jednak zredukować formalności do minimum najlepiej jest zdecydować się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego. Spółka taka jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Jedynym obowiązkiem przedsiębiorcy jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w postaci aktu notarialnego u notariusza. Oczywiście jest to związane z dodatkowymi opłatami, jednak mając na uwadze, że zaoszczędzony czas możemy poświęcić na natychmiastowy rozwój przedsiębiorstwa może okazać się to najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek zarówno nowych, jak i stażowych. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu poznania szczegółów naszej oferty.