Gotowe spółki Kraków

Jak kupić spółkę?

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak kupić spółkę?
 
Wbrew pozorom jest to proces bardzo prosty, dodatkowo pozwalający zaoszczędzić olbrzymią ilość czasu, który należałoby spędzić na samodzielnej rejestracji danego podmiotu.
Po pierwsze należy zastanowić się jaką spółkę mamy zamiar otworzyć. Po dokładnym przeanalizowaniu ich rodzajów i dokonaniu odpowiedniego wyboru można zająć się wyszukiwaniem firm, które w swojej ofercie posiadają sprzedaż takowego podmiotu.
W sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych specjalizuje się właśnie nasza firma. Nasze spółki posiadają numery NIP, REGON, VAT i KRS, które potwierdzają ich rejestrację w poszczególnych instytucjach. Dodatkowo dysponują także kontem bankowym z kapitałem zakładowym oraz niezbędną dokumentacją. Dokonanie zakupu opiera się wyłącznie na konieczności uregulowania odpowiedniej opłaty, a także podpisaniu umowy spółki w postaci aktu notarialnego u notariusza. Po dopełnieniu tych formalności stajemy się właścicielami spółki, w pełni przygotowanej do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.