Gotowe spółki Kraków

Istniejące spółki z o.o. na sprzedaż

Istniejące spółki z o.o. na sprzedaż umożliwiają oszczędność czasu w sytuacji, gdy na przykład zależy nam na udziale w przetargu, otrzymaniu dotacji unijnej lub szybkim rozpoczęciu działalności w formie spółki prawa handlowego. Gdy zdecydowali się Państwo na kupno takiej spółki, należałoby zorientować się czy jest ona gotowa do podjęcia działalności gospodarczej. Możemy zapewnić, że w naszej firmie wszystkie spółki wpisane są do KRS, posiadają numer REGON i NIP oraz w większości przypadków zgłoszone są też jako podatnicy VAT UE.

Istniejące spółki z o.o. na sprzedaż dostępne są także jako spółki czyste (czyli stworze w celu sprzedaży, takie, które nie podjęły jeszcze działalności).

Jak przebiega transakcja?

Nie jest to zbyt skomplikowane ani czasochłonne. Pierwszym krokiem jest podpisanie notarialnej umowy kupna-sprzedaży spółki z o.o. Warunkiem jest osobiste stawienie się na miejscu dokonywania transakcji, oczywiście w przypadku gdy zależy nam na czasie, w innym przypadku istnieje także możliwość pełnomocnictwa, wiążąca się jednak z dłuższym oczekiwaniem.

Podczas transakcji konieczne jest przekazanie kompletnej dokumentacji spółki.
Istniejące spółki z o.o. na sprzedaż po dokonanej transakcji wymagają zgłoszenia tego procesu w odpowiednich urzędach.