Gotowe spółki Kraków

Gotowe założone spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółki z ograniczona odpowiedzialnością są jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Ich prowadzenie posiada wiele korzyści, z których przedsiębiorcy chętnie korzystają.

Rejestracja spółek z o.o. jest procesem skomplikowanym oraz długotrwałym, dlatego też niejeden przedsiębiorca decyduje się na zakup gotowej, czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na różnych portalach często można spotkać się z ogłoszeniami firm, które oferują gotowe spółki na sprzedaż. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie 2-3 dni. Przedsiębiorca w szybkim czasie może rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Na rynku dostępne są spółki świeże, czyli te dopiero założone oraz posiadające kilkumiesięczny bądź kilkuletni staż. To od przedsiębiorcy zależy, którą spółkę chce kupić.

Planujesz rozpocząć własną działalność? Kup spółkę i nie przejmuj się formalnościami. W naszej ofercie posiadamy zarówno spółki nowe, jak i stażowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.