Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki z o.o. z 2012 roku

Prowadzisz bądź chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci rozwinąć siebie i wzmocnić pozycję rynkową? Mam dla Ciebie rozwiązanie, które z całą pewnością przykuje Twoją uwagę. Mowa o gotowej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 2012 roku z kompletną dokumentacją rejestracyjną oraz wszystkimi potrzebnymi numerami NIP, REGON, VAT i VAT UE.

Spółki posiadające staż mają zdecydowanie lepszy start na rynku ze względu na zwiększone zainteresowanie nimi potencjalnych klientów. W oczach zewnętrznych kontrahentów spółka dysponująca stażem od 2012 roku jest znacznie lepiej prowadzoną działalnością, aniżeli spółka założona zaledwie kilka miesięcy temu.

Potencjalni sponsorzy chętniej decydują się na nawiązanie współpracy z przedsiębiorcą posiadającym spółkę z 2012 roku bez jakichkolwiek zadłużeń, aniżeliby z zadłużoną jednostką gospodarczą. Kwestia jaka poruszana jest zwykle przy wzajemnej współpracy to plany rozwojowe firmy. Przedsiębiorca dobrze powinien wiedzieć w co zainwestuje zdobyte pieniądze i w jaki sposób rozwinie swoją działalność gospodarczą.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem spółki z o.o. z 2012 roku – prosimy o kontakt.