Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki z 2 letnim stażem

Założenie firmy to marzenie niejednej osoby. Wiele z nich świadomie z niego rezygnuje, gdy styka się z długą i problematyczną rejestracją spółki. Samodzielna rejestracja spółki trwać może nawet kilka tygodni. Dodatkowo wiąże się z koniecznością odwiedzenia szeregu urzędów w celu złożenia w nich ogromnej ilości wniosków i formularzy. Trudności te można jednak całkowicie zniwelować!

W tym celu warto zdecydować się na zakup gotowej spółki. Wówczas naszym jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na jej umowie, zazwyczaj w obecności notariusza. Nabycie gotowej spółki daje nam na własność podmiot przygotowany, by natychmiast poprowadzić pod nim działalność. Dysponuje zatem kapitałem zakładowym, numerami NIP, KRS i REGON oraz opcjonalnie wpisem do rejestru płatników podatku VAT.

Niezwykle istotne jest, aby w tym celu zwrócić się do sprawdzonej firmy, która zagwarantuje naszej działalności szybki, ale przede wszystkim bezpieczny start.

W tym celu zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Oferujemy gotowe spółki z dwuletnim stażem, które zwiększą Twoją wiarygodność na rynku już podczas stawiania pierwszych kroków w biznesie. Co ważne, nasze spółki nigdy wcześniej nie prowadziły działalności toteż ich zakup gwarantuje pewność i bezpieczeństwo.