Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki roczne

Nie wiesz jak zabrać się za zakładanie własnego biznesu? Kup gotową spółkę! Jest to rozwiązanie wybierane przez wielu młodych przedsiębiorców, którzy nie mają głowy do papierkowych spraw koniecznych w przypadku samodzielnego zakładania i rejestracji działalności gospodarczej.

Dzięki możliwości zakupu firmy zdecydowanie zyskasz na czasie! Proces sprzedaży trwa z naszą firmą 1-2 dni. W 48 godzin staniesz się pełnoprawnym właścicielem swojego wymarzonego biznesu. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na przechodzenie przez rejestrację firmy w KRS samodzielnie liczyć musisz się z okresem nawet miesiąca!

Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zapewnią jak największy komfort współpracy. Ich indywidualne podejście do Klienta satysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych przedsiębiorców. Wybór oferowanych przez nas gotowych spółek jest na prawdę ogromny! Z pewnością i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Być może zainteresuje Cię roczna spółka? Nasze stażowe spółki są całkowicie bezpieczne i wolne od zadłużeń. Zachęcamy do kontaktu!