Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki na sprzedaż dla obcokrajowców

Obcokrajowcy coraz częściej decydują się na założenie spółki w Polsce. Jest to spowodowane przede wszystkim ogromnym rozwojem jaki ostatnimi czasy przeżywa nasza gospodarka.
Niestety zagraniczni inwestorzy pragnący rozwinąć swój biznes mogą spotkać się ze sporym utrudnieniem jakie stanowi rejestracja spółek. Wiąże się ona z ogromną ilością formalności, którą musi dopełnić potencjalny przedsiębiorca. W przypadku obcokrajowców dodatkowym utrudnieniem jest także słaba znajomość języka polskiego.
Rejestracja spółki niestety trwać może nawet kilka miesięcy. Aby ograniczyć wszelkie niedogodności związane z rejestracją spółki można zdecydować się na zakup gotowej jednostki, czyli spółki w pełni przygotowanej do tego aby poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponują numerami NIP, KRS, REGON oraz VAT.
Dodatkowo dysponują też kapitałem zakładowym oraz odpowiednio sporządzoną umową spółki.
W przypadku słabej znajomości języka polskiego w momencie podpisania umowy spółki konieczna jest obecność tłumacza przysięgłego, gdyż musi zostać ona sporządzona właśnie w języku urzędowym, którym na terenie polski jest język polski.