Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki akcyjne na sprzedaż

Spółka akcyjna to spółka kapitałowa, działająca według Kodeksu Spółek Handlowych. Charakteryzuje się osobowością prawną. Może zostać założona w każdym celu prawnie dopuszczalnym.

Ogromnym atutem spółki akcyjnej jest fakt, że jej wspólnicy, czyli akcjonariusze nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę.

Niestety podmiot ten wiąże się z koniecznością wniesienia wysokiego kapitału zakładowego w wysokości 100 000 złotych oraz długą i problematyczną rejestracją, której nie można przeprowadzić zdalnie.

Aby pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki akcyjnej. Jest to jednostka w pełni przygotowana by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność w formie spółki akcyjnej, a więc także rozpocząć aktywność na giełdzie. Gotowa spółka wyposażona jest w numery NIP, KRS i REGON, które są dowodem na uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.

Nasza firma oferuje gotowe spółki akcyjne na sprzedaż. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!