Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki 2016 Kraków

Kraków to miejsce pełne przedsiębiorców oraz turystów. Jest to jeden z powodów decydujących o tak dużej ilości powstających tu spółek. Gotowe spółki 2016 Kraków to nasza najnowsza usługa. Rok 2016 dopiero się rozpoczął, a my już oferujemy Ci gotowe spółki zarejestrowane właśnie w tym roku.

Kupując gotową firmą nie będziesz musiał zawracać sobie głowy licznymi formalnościami związanymi z samodzielnym rozpoczynaniem swojego biznesu. Nasi pracownicy zadbali o wszelkie niezbędne kwestie takie jak numer REGON, NIP, VAT czy KRS. Pozwól nam zadbać o dobry start Twojej firmy.

Wiele przedsiębiorców obawia się, czy to rozwiązanie oby na pewno jest bezpieczne. Zapewniamy, że nie ma powodów do żadnych zmartwień. Sprzedajemy wyłącznie spółki, które nie posiadają zadłużeń ani zobowiązań finansowych, bowiem nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej.

Jeśli wciąż masz jakieś pytania lub obawy związane z kupnem gotowych spółek, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.