Gotowe spółki Kraków

Gotowe spółki

Zakup gotowej spółki to dobre rozwiązanie dla każdego, kto w szybkim czasie chce rozpocząć prowadzenia działalności gospodarczej. Rejestracja spółek jest czasochłonna i niejednej osobie może sprawiać problemy, dlatego kupowanie spółek jest coraz popularniejsze.

Najczęściej na sprzedaż oferowane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie firmy w tej formie posiada wiele korzyści, z których chętnie korzystają przedsiębiorcy. Ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki, możliwość uniknięcia konieczności płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz niski kapitał zakładowy są sporą zachętą do prowadzenia działalności w tej formie.

Gotowe spółki, które są oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację, nadane mają numery NIP, REGON i KRS, często też posiadają VAT i VAT-UE. Spółki posiadają szeroki zakres PKD, co jest ich spora zaletą. W sprzedaży dostępne są spółki świeże, czyli niedawno założone, kilkumiesięczne, a nawet kilkuletnie. Spółki nie posiadają żadnych zobowiązań, mają idealnie czystą historię gospodarczą.