Gotowe spółki Kraków

Gotowe roczne spółki z o.o. na sprzedaż

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o (bez obrotów). Jest to idealna oferta, dla tych którzy pragną szybko zacząć swoją działalność. Po dokonanej transakcji będą mogli Państwo od razu prosperować spółką.

Dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzą Państwo czas i zyskają spółkę. Ponadto zagwarantujemy Państwu dostęp do usług doradczych oraz pełne bezpieczeństwo (spółki są wolne od zobowiązań- potwierdzone w formie aktu notarialnego). Nasza oferta jest odpowiednia dla przyszłych właścicieli spółek, którzy posiadają zróżnicowany kapitał.Ceny naszych spółek są zróżnicowane pod względem stażu spółki. Istnieje możliwość zmiany adresu spółki Ponadto dokonujemy zmian danych spółki w KRS. Dzięki sprawnej pracy naszych pracowników, wszystkie formalności jesteśmy w stanie zrealizować nawet w ciągu jednego dnia.

Klient jest dla nasz najważniejszy, dlatego liczymy się z jego zdaniem.Wybierając naszą firmę uzyskają Państwo najwyższą jakość usług i satysfakcje z współpracy z nami. Nie ma lepszego sposobu na bardziej optymalne podjęcie działalności gospodarczej.