Gotowe spółki Kraków

Gotowe firmy Katowice

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, iż Katowice są jedną z najlepiej rozwiniętych aglomeracji w Polsce pod względem handlowym. Dlaczego więc nie warto by było spróbować wejść na ten rynek z własnym przedsiębiorstwem?

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, ale przeraża Cię dopełnianie wszystkich formalności, które są z tym związane? Bez obaw, mamy na to świetny sposób. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych. Forma prawna, która cieszy się przez ostatnie kilka lat największą popularnością to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Pierwszy raz spotykasz się z taką nazwą? Już wyjaśniamy czym ona jest.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, zwanych wspólnikami. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną, dzięki czemu jest zdolna do samodzielnego dokonywania czynności prawnych, a jej wspólnicy nie odpowiadają za jej zobowiązania swoim prywatnym majątkiem. Do największych zalet tej formy prawnej z pewnością należy niski kapitał zakładowy, ponieważ wynosi on tylko pięć tysięcy złotych.

Jeśli chcesz zostać właścicielem swojego własnego przedsiębiorstwa w ciągu dwóch dni, omijając wszystkie kłopotliwe formalności – skontaktuj się z nami.