Gotowe spółki Kraków

Gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż

Często zastanawiają się Państwo nad założeniem własnej spółki. Wiele osób, jednak nie zdaje sobie sprawy, że istnieje możliwość zakupu już gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to opcja idealna tych z Państwa, którzy chcą w bardzo szybkim tempie założyć własną działalność lub ruszyć z inwestycją, ponieważ tuż po dokonaniu transakcji stajemy się prawnymi właścicielami, a co się z tym wiąże jesteśmy uprawnieni do wystawiania faktur i umów na tę właśnie spółkę.

Spółki te są czyste, czyli nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, nie posiadają żadnych zobowiązań, obrotów ani pracowników, co możemy potwierdzić notarialnie. Ich siedziby znajdują się w największych miastach w Polsce, jednak ich zmiana też nie nie stanowi jakiegokolwiek problemu.

Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno spółki nowe, które w niedawnym czasie zostały zarejestrowane przez naszych specjalistów, jak i te z wieloletnim stażem, które mają większe możliwości do zwiększenia zewnętrznego finansowania. Dodatkowo nasze przedsiębiorstwo dokonuje zmian danych spółki w KRS, jest to czynność obowiązkowa, wykonywana zaraz po zakupie.
Korzystanie z usług naszej firmy gwarantuje pełen profesjonalizm, wysoką jakość, a co najważniejsze bezpieczeństwo, które jest niezbędne w tego typu inwestycjach.