Gotowe spółki Kraków

Gotowa spółka z oo

Założenie własnej działalności gospodarczej jest marzeniem wielu podmiotów gospodarczych. Natłok formalności, wiele regulacji prawnych często jednak przeraża przyszłych przedsiębiorców i rezygnują oni z realizacji zamierzonych przedsięwzięć.

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się zakup gotowej spółki, która przeszła już cały proces rejestracyjny w Krajowym Rejestrze Sądowym i posiada wszystkie niezbędne dokumenty, które umożliwiają jej podjęcia działalności gospodarczej nawet w ciągu jednego dnia. Jest to bardzo kuszące rozwiązanie nie tylko dla podmiotów, które planują założenie własnej firmy ale także dla przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć obszar swojej działalności zakładając nowe firmy.

Zakup gotowej spółki jest transakcją w pełni bezpieczną jeśli przebiega za pośrednictwem wiarygodnej firmy, która specjalizuje się w obrocie spółkami. Oferowane spółki nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych co potwierdzone jest notarialnie. Bardzo ważne jest także to, że nie koniecznie należy nabyć udziały nowej spółki, która właśnie została zarejestrowana. W bazie spółek, która prowadzona jest przez firmy można znaleźć także gotowe spółki stażowe, które zwiększają możliwość pozyskania kredytu bankowego a także dają szansę ubiegania się o dotację unijną.