Gotowe spółki Kraków

Gotowa społka z oo

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Charakteryzują ją osobowość prawna, niski kapitał zakładowy o wartości 5 tysięcy złotych, ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę oraz dowolność celu jej prowadzenia.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest jednak niezmiernie problematyczna. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia wielu urzędów w celu złożenia w nich poszczególnych wniosków i formularzy. Biurokracja sprawia, że samodzielna ewidencja spółki trwać może nawet kilka tygodni. Zakup gotowej spółki z o.o. pozwala w pełni ograniczyć te niedogodności. Wówczas jedynym obowiązkiem właściciela będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Cała procedura zostanie skrócona do zaledwie jednego dnia.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty. Nie zwlekaj, kup naszą spółkę i ciesz się własną firmą!