Gotowe spółki Kraków

Gotowa spółka z 2012

Gotowa spółka pozwala na podjęcie prowadzenia firmy od zaraz. Nabywca takowej spółki ma możliwość zajęcia się sprawami firmy już następnego dnia po dokonaniu transakcji. Oszczędza czas związany z procedurą rejestracji.

Gotowa spółka z 2012 to spółka stażowa. Co to oznacza? Została założona wcześniej, aby ułatwić przyszłym przedsiębiorcom założenie własnej firmy. Dzięki tej formie spółki kupujący ma możliwość zwiększenia swoich szans na zdobycie kredytu. Dla kredytodawców ważne jest, aby kredytobiorca był wiarygodny. Nic dziwnego więc, że bardziej przychylni są dla przedsiębiorców, którzy działają na rynku już kilka lat. Dopiero co założone spółki mają nikłe szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy czy to w formie kredytu czy dotacji unijnych.

Jeżeli gotowa spółka z 2012 wzbudziła Twoje zainteresowanie to skontaktuj się z nami i poznaj pełen pakiet naszych usług. Przygotowaliśmy ofertę, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zdecyduj się na współpracę z nami i osiągaj sukces.