Gotowe spółki Kraków

Gotowa spółka 2018 na sprzedaż

Decydując się na zakup gotowej spółki warto zadbać, aby była to zupełnie nowa jednostka zarejestrowana w 2018 roku. Dlaczego? To bardzo proste. Taka spółka to gwarancja pełnego bezpieczeństwa, które jest kluczowe podczas rozpoczynania swojej działalności. Na rynku niestety nie brak firm, które pragną wzbogacić się cudzym kosztem. Oferują one gotowe spółki z ukrytymi zadłużeniami. Przedsiębiorca nabywając taką jednostkę znacznie osłabia swoją pozycję już na starcie, co więcej czasem zmusza go to do ogłoszenia bankructwa.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż. Nasze spółki są zupełnie nowe, pozbawione historii gospodarczej. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz zupełnie nową jednostkę pod która będziesz mógł w każdej chwili rozpocząć prowadzenie działalności. Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie danej spółki.

Zainteresowany? Zadzwoń! Nasi konsultanci przedstawią szczegóły naszej oferty, a także odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania z tego zakresu.