Gotowe spółki Kraków

Gotowa spółka 2012

Gotowa spółka jest rozwiązaniem, które każdemu przedsiębiorcy pomaga szybko i wygodnie rozpocząć działalność gospodarczą. Bowiem wszelkimi procedurami rejestracyjnymi zajęli się już nasi specjaliści. Spółka posiada potrzebne numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS) i całą dokumentację, która potwierdza rejestrację.

Gotowa spółka może posiadać również staż. Jeżeli została zarejestrowana w 2012 roku, zakupujący ją w tym roku przedsiębiorca będzie zarządzał spółkę posiadającą 4 lata. Właściwość taka jest szczególnie docenia przez przedsiębiorców, którzy zamierzają ubiegać się o kredyt lub innego rodzaju środki finansowe. Spółki z stażem są lepiej postrzegane przez instytucje takie jak banki.

Zakup gotowej spółki z stażem jest także sposobem, by podnieś prestiż rozpoczynanej działalności gospodarczej. Dlatego spółka z długoletnim stażem to rozwiązanie perfekcyjne gdy zaczyna się działalność! Wszystkich chętnych do zakupu spółki stażowej z 2012 roku zapraszamy do kontaktowania się z naszymi konsultantami.