Gotowe spółki Kraków

Gdzie kupić spółkę z o.o.

W momencie podjęcia decyzji o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, warto rozważyć opcję zakupu istniejącej już spółki. Daje ona możliwość praktycznie natychmiastowego rozpoczęcia aktywnej działalności na rynku.

Wśród spółek gotowych wyróżnić możemy spółki czyste i spółki z historią. Te pierwsze nie posiadają historii gospodarczej i nie zarejestrowały żadnej operacji finansowej. Natomiast spółki z historią lub tak zwanym stażem, są korzystniejszą ofertą, gdy przedsiębiorca stara się przykładowo o pozyskanie kredytu albo zależy mu na bardziej wiarygodnym wyglądzie w oczach klientów.

Zdecydowałeś się na zakup spółki i zadajesz sobie pytanie: “Gdzie kupić spółkę z o.o.?”. Możliwości zakupu masz wiele. Sprzedażą spółek trudnią się specjalne biura, kancelarie, bądź przedsiębiorcy, którzy zadecydowali o zaprzestaniu działalności własnej firmy.

W naszej ofercie posiadamy różne spółki. Skontaktuj się z nami, a specjaliści przedstawią szczegóły usługi oraz pomogą w doborze korzystnej oferty.