Gotowe spółki Kraków

Elektroniczny podpis potrzebny w S24

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet możliwa jest od 2012 roku. Jest to znacznie lepsza opcja niż tradycyjna rejestracja. Założenie spółki z o.o. online trwa zaledwie 1 dzień oraz generuje mniejsze koszty niż tradycyjna rejestracja.

Dotychczas, aby założyć spółkę przez Internet wymagany jest zwykły e-podpis. Wkrótce może się to jednak zmienić. Rząd planuje wprowadzenie przepisów, które uniemożliwią korzystanie z e-podpisu. Ma on zostać zastąpiony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP.

Zmiany te spowodowane są zdarzającymi się przypadkami wykorzystywania przez osoby nieuprawnione danych osobowych innych osób do zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zachęcamy do zakładania spółek z o.o. jeszcze przed zaostrzeniem przepisów. Oferujemy profesjonalna pomoc w tym zakresie. Pomożemy na każdym etapie rejestracji spółki. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski, ale także do osób spoza Polski.

Zapraszamy do kontaktu również przedsiębiorców, którzy chcieliby nabyć elektroniczny podpis, który jest wymagany do założenia własnej spółki poprzez system S24. Załatwimy wszystkie formalności, udzielimy porady, gwarantując pełne bezpieczeństwo.