Gotowe spółki Kraków

Elektroniczny podpis ePUAP

Kwalifikowany podpis elektroniczny może zostać zastąpiony przez zaufany profil ePUAP podczas przesyłania wniosków przez platformę ePUAP. ePUAP to skrót od nazwy Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, dzięki której istnieje możliwość załatwienia wielu urzędowych spraw bez wychodzenia z domu.

Dzięki posiadaniu zaufanego profilu ePUAP istnieje możliwość założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Jak na razie podpis ePUAP nie jest do tego wymagany – wystarczy zwykły e-podpis, jednak planowane są zmiany w tym zakresie, dlatego warto go posiadać. Podpis ePUAP jest całkowicie bezpłatny.

Planujesz założyć działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skorzystaj z pomocy specjalistów. Jesteśmy profesjonalna firmą. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w rejestrowaniu spółek dla naszych Klientów, dlatego też rejestracja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Oprócz rejestracji firm zajmujemy się także sprzedażą gotowych spółek. Zapraszamy do kontaktu.