Gotowe spółki Kraków

Elektroniczna rejestracja spółek

Krajowy Rejestr Sądowy by ułatwić sprawną rejestrację spółek od roku 2012 stworzył możliwość ich elektronicznej rejestracji, co usprawnia i przede wszystkim skraca czas, który musiałbyś spędzić przeprowadzając procedurę zakładania spółki w tradycyjny sposób. Opcja ta wyczekiwana przez wielu, pewnie również i przez Ciebie, pozwala na załatwienie wszystkich formalności praktycznie bez wychodzenia z domu. W dobie Internetu takie rozwiązania są coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców.

Aby zarejestrować spółkę wypełnij e-formularz na stronie eKRS niezbędnymi danymi, takimi jak między innymi nazwa rejestrowanej spółki, lista wspólników, dane adresowe spółki. Po czynności podpisz dokumenty. Możesz użyć do tego swojego elektronicznego podpisu, podpisu profilem MS bądź podpisu profilem zaufanym ePUAP. Teraz wystarczy, że opłacisz wniosek za pomocą systemu płatności, złożysz go przesyłając do sądu właściwego terytorialnie celem jego rozpoznania.

Elektroniczna rejestracja spółek nie jest procesem łatwym, jeśli wiec masz obawy przed samodzielną rejestracją, poproś o pomoc profesjonalną firmę.