Gotowe spółki Kraków

E-podpis potrzebny do rejestracji spółki

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet jest dobrą alternatywą dla tradycyjnej rejestracji. Wielu przedsiębiorców korzysta z możliwości założenia jej właśnie online, gdyż jest to znacznie wygodniejszy sposób. Trwa on także znacznie krócej i generuje mniejsze koszty.

Do tej pory, aby zarejestrować spółkę przez Internet wystarczał zwykły e-podpis. Planowana jest jednak zmiana w tym zakresie. Zwykły e-podpis ma zostać zastąpiony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem ePUAP.

Zdarzają się przypadki wykorzystywania danych osobowych do zakładania spółek przez osoby do tego nieuprawnione. Planowane zmiany mają na celu wyeliminowanie tych zdarzeń. Jak na razie projekt ustawy jest na etapie procesu legislacyjnego w rządzie.

Zachęcamy do zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze przed zmianą przepisów. Oferujemy profesjonalną pomoc przy rejestracji spółki. Swoją ofertę kierujemy również do osób spoza Polski, które chciałyby prowadzić działalność gospodarczą na terenie naszego kraju.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie pomocy w przeprowadzeniu procedury nabycia dla przedsiębiorcy e-podpisu. Działamy szybko i sprawnie, dając CI pełną gwarancję o bezpieczeństwo danych firmy.