Gotowe spółki Kraków

Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Polski rynek gospodarczy rozwija się, a to wiąże się z powstawaniem nowych firm. Jednak często, potencjalni przedsiębiorcy zniechęcają się do założenia działalności ze względu na formalności, których trzeba dokonać. Zdecydowanie lepszą alternatywą jest jej zakup. Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek, które sama założyła. Cała rejestracja była prowadzona przez wykwalifikowanych pracowników. Firmy te nie mają historii, nigdy nie prowadziły żadnej działalności.

Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż są najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, ze względu na ograniczoną odpowiedzialność współwłaścicieli, za zobowiązania pobierane na spółkę. Nie ma ryzyka utraty majątku własnego, w przypadku zadłużenia firmy. Kolejną zaletą jest niewielki kapitał oraz opcje dowolnego prowadzenia działalności. Daje to szereg możliwości i nie wiąże się z ryzykiem.

Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż mają wiele zalet, przede wszystkim są bezpieczne, a na rozpoczęcie prowadzenia firmy nie trzeba długo czekać. Jest możliwość kupienia działalności stażowej oraz nowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!