Gotowe spółki Kraków

Czyste spółki z o.o. z 2018 na sprzedaż

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2018 roku to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Spółki z o.o. to popularne formy prawne działalności wśród polskich przedsiębiorców. Prowadzenie takiej spółki jest bardzo korzystne. Wspólnicy spółki posiadają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania firmy, dzięki czemu ich majątek własny jest chroniony.

Kupno gotowej spółki pozwala przedsiębiorcy rozpocząć działalność w bardzo krótkim czasie,. Transakcja zakupu podmiotu oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni.

Najczęściej przedsiębiorcy decydują się na zakup spółki posiadającej czystą historię gospodarczą, czyli takiej, która nie prowadziła wcześniej działalności. Zakup takiej spółki jest bezpieczny.

Oferujemy na sprzedaż gotowe spółki z o.o. z czystą historią gospodarczą. Nasze spółki posiadają kompletną dokumentację, dzięki czemu gotowe są do prowadzenia działalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.