Gotowe spółki Kraków

Czyste spółki z o.o. komandytowe

Wiele osób chciałoby mieć własną firmę, ale nie ma na tyle determinacji, aby przejść przez długotrwały proces rejestracji spółki. Nasza wieloletnia obserwacja rynku sprawiła, że postanowiliśmy ułatwić otworzenie firmy każdemu, kto chciałby takową prowadzić. Proponujemy czyste spółki z o.o. komandytowe, które pozwalają na pominięcie procedury rejestracyjnej.

Czym są czyste spółki z o.o. komandytowe? To przygotowane podmioty do prowadzenia działalności, które zostały założone wcześniej w celu sprzedaży. Nie prowadziły nigdy wcześniej działalności, nie zatrudniały pracowników, nie nawiązywały umów więc kupujący ma pewność, że spółka jest w pełni bezpieczna bez jakichkolwiek zobowiązań. Kupując takową spółkę masz możliwość otworzenia firmy już następnego dnia po dokonaniu zakupu. Pomijasz proces rejestracyjny, a prowadzisz własny biznes.

Zainteresowały Cię czyste spółki z o.o. komandytowe? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie otworzenia oraz prowadzenia firmy. Zapraszamy do nawiązania współpracy.