Gotowe spółki Kraków

Czyste spółki z o.o. 2017

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie od kilku lat stanowi najczęściej wybieraną formę prowadzenia działalności gospodarczej. Wpływa na to kilka czynników. Po pierwszy, założyć może ją niemalże każdy. Kolejno wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości jedynie 5 tysięcy złotych. Następnym atutem jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, oznacza to, iż nie muszą obawiać się oni o własny majątek w razie gdy prowadzona działalność przestanie przynosić zyski.

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest jednak bardzo czasochłonna. Z tego powodu większość przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem okazuje się zakup czystej spółki zarejestrowanej w roku 2017. Są to jednostki w pełni przygotowane do poprowadzenia działalności gospodarczej, a więc zarejestrowane w niezbędnych instytucjach, dysponujące kompletem dokumentów, a także kapitałem zakładowym.

Głównym atutem czystych spółek jest fakt, że nigdy wcześniej nie prowadziły one działalności gospodarczej, a więc ich nabycie jest w pełni bezpieczne.