Gotowe spółki Kraków

Czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nasza firm oferuje usługi, które mają za zadanie pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu własnego biznesu. Dzięki doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom wysoką jakość oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług.

W naszej ofercie można znaleźć spółki, które dopiero zostały zarejestrowane, bądź spółki stażowe, które zwiększają szanse na pozyskanie zewnętrznego finansowania. Gotowe spółki z naszej oferty posiadają uregulowany kapitał zakładowy oraz nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych, czego potwierdzeniem jest zapis notarialny.

Usługi świadczone przez firmę są w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas transakcji. Nie musisz się także martwić o czas. Nasze spółki są w stanie pomóc Ci w bardzo szybkim rozpoczęciu działalności.

Jeżeli nie odpowiada Ci czysta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a dokładniej jej zakup, możesz także liczyć na pomoc naszej firmy w zakresie rejestracji spółki. Pomożemy Ci w dopełnieniu wszystkich formalności takich jak: sporządzenie umowy spółki w formie aktu notarialnego oraz przeprowadzeniu rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym.